Search for Iranian Professionals and Establishments: 


 
  HOME    MEN    WOMEN   PRICING    HOW IT WORKS  MY TRIBUTE PAGE  FAQ   فارسی 


سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز       مرده آنست که نامش به نکویی نبرند

 

به سایت "جاودانگان" خوش آمدید.

هدف این سایت گرامیداشت یاد و خاطره همه عزیزانیست که دیگر در میان ما نیستند.

اگر شما هم مایل به بر پایی صفحه ای به یاد عزیز از دست رفته ای هستید این را میتوانید در ظرف چند دقیقه بر روی این سایت انجام دهید. آشنایی به زبان انگلیسی کار را البته برایتان آسانترمیکند ولی شرط لازمی نیست.
برای بر پایی یک صفحه یادبود لطفا بر روی MY TRIBUTE PAGE    کلیک کنید. سپس:

1) قدم اول: اطلاعات مربوط به آن مرحوم- نام و نام خانوادگی-شغل- جنس(مذکر یا مونث) تاریخ تولد- کشور و شهر محل تولد- سال وفات- کشور و شهر محل وفات و در پایین صفحه شرح حال متوفی را میتوانید به فارسی یا به لاتین بنویسید. پس از آن بروی   NEXT        کلیک کنید تا به صقحه بعدی هدایت شوید.

2)قدم دوم : در این قسمت شما میتوانید قاب پیرامون عکس آن مرحوم را انتخاب کنید. برای مشاهده هر کدام از این قاب ها روی آن قاب کلیک کنید تا تصویر بزرگتری از آن را مشاهده کنید. وقتی که قا ب مورد پسند خود را یافتید با کلیک کردن به روی دایره کوچک زیر آن قاب آنرا انتخاب کنید.( در صورتیکه عکسی از آن مرحوم در اختیار ندارید تنها از دو قاب بالای صفحه یکی را انتخاب کنید) پس از آن بروی   NEXT        کلیک کنید تا به صقحه بعدی هدایت شوید.

3) قدم سوم :  در اینجا با کلیک بروی  BROWSE  عکس آن مرحوم را از روی کامپیوتر خود برای این صفحه یادبوددانلود کنید. پس از آن بروی   NEXT        کلیک کنید تا به صقحه بعدی هدایت شوید.

4) قدم چهارم:  در اینجا در مستطیل اول نام خود را قید کنید ( این نام به همین صورتی که مینویسید در زیر صفحه یاد بود به عنوان خالق این صفحه قید خواهد شد) سپس ایمیل خود را در محل بعدی بنویسید. در انتها رابطه خود را با آن مرحوم قید کنید.

(بعد از این "رمز"ی از طرف ما  به شما ارسال خواهد شد که توسط آن به امور مربوط به صفحه بر پا شده میتوانید رسیدگی کنید مانند تعویض عکس یا تصحیح متن یا تایید پیام هایی که احتمالا از طرف دوستان و آشنایان به صفحه یاد بود آن مرحوم  ارسال میشوند) پس از آن بروی   NEXT        کلیک کنید تا به صقحه بعدی هدایت شوید.

5) قدم پنجم- کار تقریبا خاتمه یافته. با کلیک بروی PAGE REVIEW     میتوانید صفحه ای را که ایجاد کردید مرور کنید. اگر جایی اشتباهی کرده اید با کلیک بروی  DECEASED INFO     یا MY INFO     یا PHOTOS     میتوانید آنها را اصلاح کنید.

در انتها با کلیک بروی PAY SUBSCRIPTION     میتوانید با استفاده از کارت اعتباری هزینه این صفحه را بپردازید. بعد از پرداخت در ظرف 24 ساعت صفحه شما فعال خواهد شد.

اگر همچنان سوالی راجع به خدمات ما دارید میتوانید با تلفن زیر  در آمریکا با ما تماس حاصل فرمایید:              

(202)276-4726

Visitors
Website Hit Counter
          All rights reserved by Jaavdaanegaan.com, © 2008 Powered By: eBLUESOFT           info@Jaavdaanegaan.com     Ph: (202)276-4726     Terms of Service